reģistrācija

Kategorijas

Ražotāji

Ērta piegāde

Ērtākais veids, kā saņemt sūtījumus! 

Omniva

IZMANTO

Izmanto savu VP klienta karti arī e-veikalā.

Klienta karte

vp.lv atlaides

Pirkums Atlaide
50 €   5 %
100 €   6 %
150 €   10 %

Mēs pieņemam:

vp.lv lietošanas noteikumi

Lietojot vp.lv mājaslapu, Jūs apstipriniet šos lietošanas noteikumus.

1. Veselības Pasaule (SIA “GNC Baltics”) veic visas darbības, lai maksimāli nodrošinātu lapas drošu pārlūkošanu un aizsargātu ikviena lietotāja datus.

2. Lapas apmeklētāji var lietot vp.lv mājaslapas sadaļas bez nepieciešamības atklāt personas datus, tomēr pasūtījuma noformēšanu mēs varam nodrošināt tikai pēc lapas apmeklētāja identifikācijas.

3. Veselības Pasaule (SIA “GNC Baltics”) nesniedz informāciju trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kas paredzēti Latvijas Republikas likumos - var atklāt Jūsu personīgo informāciju gadījumos, kad to pieprasa tiesas spriedums vai spēkā esošie likumi.

4. Veselības Pasaule (SIA “GNC Baltics”) dod lietotājam iespēju jebkurā laikā rediģēt lietotāja konta informāciju. Lietotāja konta informācija ir aizsargāta ar paroli, lai nodrošinātu lietotāja privātumu un drošību. Lietotājs var slēgt kontu un dzēst visu personigo informaciju.

5. Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, vp.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot vp.lv lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

6. Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:

- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti Jūsu lietošanas paradumiem – tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;
- parādītu Jūsu vajadzībām pielāgotu reklāmas informāciju.

7. Mājaslapas saturs, tai skaitā grafiskie attēli, teksts, dati, informācija, dizains, saturiskā un vizuālā informācija, ir SIA “GNC Baltics” īpašums un autortiesību objekts. Mājaslapas vai tās daļu kopēšana, reproducēšana, pārpublicēšana, glabāšana vai citāda publiska un komerciāla izmantošana ir aizliegta, izņemot gadījumus, kad ir saņemta SIA “GNC Baltics”rakstiska piekrišana.

8. Mājaslapā var būt izvietotas saites uz citām mājaslapām. SIA “GNC Baltics” neatbild par citu ar SIA “GNC Baltics” tieši nesaistīto mājaslapu saturu.

9. Veselības Pasaule (SIA “GNC Baltics”) nenes atbildību par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem (tiešiem, netiešiem, seku radītiem, finanšu zaudējumiem vai neiegūto peļņu), kas radušies jebkādā veidā saistībā ar tīmekļa vietnes apmeklēšanu vai izmantošanu.

Mans grozs

Jūsu grozs ir tukšs.

Super Cena

€ 1,40   € 2,79
Vairāk

Super Cena

€ 17,99   € 21,99
Vairāk

Jaunumi@vp.lv

Paraksties jaunumiem! 
10% atlaide pirkumam 

vp jaunumi

Spied "Patīk"

Mūsu veikali

VP veikali