reģistrācija

Kategorijas

Ražotāji

IZMANTO

Izmanto savu VP klienta karti arī e-veikalā.

Klienta karte

Jaunumi@vp.lv

Paraksties jaunumiem! 
10% atlaide pirkumam 

vp jaunumi

Mēs pieņemam:

Sporta Uzturs

11 vērtīgi padomi, kas uzlabos Tavu treniņa rezultātu!
11 vērtīgi padomi, kas uzlabos Tavu treniņa rezultātu!
Nav svarīgi kāds ir Tavs treniņa mērķis, bet saprotams ir viens – nevienam nav laika tērēt laiku nekvalitatīvā, rezultātus nenesošā treniņā! Tādēļ ir elementāras darbības, ko ieviešot savā ikdienā, pirms un pēc treniņa, vari uzlabot savu rezultātu jau nākamajā treniņā, turklāt rezultāta kvalitāte celsies!
Jaunības un veselības eliksīrs
Jaunības un veselības eliksīrs
Lieliska pašsajūta, nesalaužama imunitāte, spēcīgi kauli un locītavas... Uztura bagātinātāju klāstu papildinājis jaunums – produkts, kas apvieno divu spēcīgu komponentu spēju pavērst atpakaļ laiku un palīdzēt organismam tikt galā ar jebkāda veida slodzi.
„Superprodukts” tavā šķīvī: kur meklēt
„Superprodukts” tavā šķīvī: kur meklēt
Pie „superfūda” pieskaitāmi tādi eksotiskie produkti, kā kakao pupas, godžī ogas, mūžzaļais guarānas augs, kā arī ikvienam no mums jau labi zināmie produkti: kivī, ķiploki, mellenes, vīnogas, zemenes, brokoļi, brūnie rīsi un banāni.
Kreatīns: kam un kāpēc šis elements ir jālieto uzturā, un kādos produktus tas  atrodams
Kreatīns: kam un kāpēc šis elements ir jālieto uzturā, un kādos produktus tas atrodams
Visapkārt tiek sludināts, ka kreatīns spēj uzlabot tikai spēka rādītājus. Patiesībā labumu tas sniedz krietni lielāku.
Omega-3, Omega-6, Omega-9
Omega-3, Omega-6, Omega-9
Neaizstājamās taukskābes spēlē svarīgu lomu šūnu izveidē un atjaunošanā, kā arī asinsvadu un nervu normālai attīstībai un saglabā ādas struktūru.
Vitamīns C
Vitamīns C
Visplašāk pazīstamais vitamīns no visiem; vitamīns C parasti tiek uztverts kā līdzeklis kas palīdz nostiprināt imunitāti un novērst saaukstēšanos. Liels askorbīnskābes apjoms padara šūnas „nepieejamas” vīrusiem.
L-glutamīns
L-glutamīns
L-glutamīnu bieži vien sauc arī par „smadzeņu aminoskābi”. Tā ir uzturviela, kas nepieciešama smadzeņu darbspējas uzlabošanai un prāta asumam, tas stimulē smadzeņu darbību, uzturot smadzeņu vielmaiņu.
Ļaunprātīgie maldi
Ļaunprātīgie maldi
Kultūristi vienmēr uzskatījuši taukus par saviem ienaidniekiem. Taču zinātne ir ieviesusi korekcijas šajos uzskatos, atklājot, ka atsevišķi tauku veidi var veicināt muskuļu augšanu. Bez tam eksistē pat tādi tauki, kas palīdz samazināt svaru un novājēt!
Kreatīns – Iepazīstieties!
Kreatīns – Iepazīstieties!
Kreatīns – tā ir viela, kas sintezējas no trim aminoskābēm - glicīna, arginīna un metionīna. Šīs aminoskābes atrodas dzīvnieku un cilvēku muskuļos, un tām ir noteicošā loma, ražojot enerģiju un nodrošinot muskuļu saraušanos.
Aminoskābes  - Kāpēc tie ir vajadzīgi?
Aminoskābes - Kāpēc tie ir vajadzīgi?
Kultūristiem rekomendē lietot pulverveida proteīnu. Kamdēļ tad būtu jāpērk aminoskābes? Tās taču ir arī pulverveida proteīna sastāvā?

Mans grozs

Jūsu grozs ir tukšs.

Super Cena

€ 70,00   € 91,91
Vairāk

Super Cena

€ 45,00   € 61,39
Vairāk

Super Cena

€ 43,00   € 56,94
Vairāk

Super Cena

€ 49,00   € 64,70
Vairāk

Spied "Patīk"

Mūsu veikali

VP veikali