Iepazīstiet kardio treniņu pasauli - spēcīgu fitnesa režīmu, kas ir pazīstams gan sporta entuziastiem, gan ikdienas sportistiem ar savu ietekmi uz mūsu ķermeni un veselību. Kardiotreniņš, ko raksturo nepārtraukta muskuļu darbība vismaz piecas minūtes, ir dinamisks treniņš, kas pazīstams ar savu efektivitāti.

Kardio treniņi

Efektīvas tauku dedzināšanas atslēga slēpjas regulārā kardio treniņā. Šis intensīvais treniņš baro vielmaiņu ar tādu jaudu, ka rezultāti ir novērojami neparasti drīz!

Kardio treniņi

Kardiotreniņš nav tikai svara zudums; tas uzlabo imunitāti, līdzsvaro cukura līmeni asinīs un mudina sirdi aktīvāk apgādāt muskuļus ar asinīm.

Populārākie kardio treniņu veidi ir šādi:

  1. skriešana
  2. Peldēšana
  3. Riteņbraukšana
  4. Staigāšana
  5. Kombinēta kardio un spēka apmācība

Lai sasniegtu maksimālu rezultātu, mēs iesakām integrēt kardio treniņus ar spēka treniņiem. Regulāri grupu fitnesa nodarbību dalībnieki, visticamāk, ir iepazinušies ar šo visaptverošo pieeju. Pasaules veselības vadlīnijās ieteikts kombinēt kardio un spēka treniņus vismaz 3-4 reizes nedēļā, lai sasniegtu efektīvus un ilgtspējīgus rezultātus.

Kardio treniņi

Kā kardio vingrinājumi veicina tauku dedzināšanu? Atbilde meklējama glikogēna - ātrā degvielas avota, kas atrodas muskuļos un ir gatavs tūlītējai izmantošanai, - izpratnē. Piemēram, 100 m sprintā tiek izmantots glikogēns, nevis tauki. Glikogēns ir atbildīgs par mūsu enerģijas un spēka sajūtu, kā arī par muskuļu izturību. Kad glikogēna rezerves ir izsmeltas, var rasties vājuma sajūta, nogurums un motivācijas trūkums kustēties.

Lai tieši iedarbinātu tauku dedzināšanu, ir loģiski izsmelt glikogēna rezerves, atslēdzot rezerves enerģijas avotu - taukus. Šo pārejas punktu, kad glikogēna rezerves ir izsmeltas, var skaidri sajust kardio treniņa laikā, jo ķermenis kļūst "smags".

Ir trīs veidi, kā izsmelt glikogēna rezerves, lai ļautu organismam izmantot taukus kā enerģijas avotu:

  1. Veiciet ilgstošus kardio vingrinājumus.
  2. Veiciet kardio vingrinājumus uzreiz pēc spēka treniņa.
  3. Veiciet kardio vingrinājumus no rīta tukšā dūšā.

Bieži vien pēc spraigas nodarbības sporta zālē vai efektīvas grupu nodarbības doma par papildu kardio vingrinājumiem var būt biedējoša. Tomēr neliela neatlaidība ir būtiska, jo šo "ciešanu" izturēšana var paātrināt ceļu uz fitnesa mērķiem, nodrošinot ilgtermiņa rezultātus.

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā: komentāri mums ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.