Aktīva novecošana attiecas uz novecošanas procesu, kad cilvēkam ir laba veselība, viņš jūtas kā sabiedrības loceklis, gūst lielāku gandarījumu no produktīvām aktivitātēm, ir neatkarīgāks ikdienas dzīvē un jūtas kā pilsonis. kas aktīvi piedalās sabiedrībā.

Novecošana ir dabiska progresējoša organisma funkcionālo spēju samazināšanās un dabiska nāves riska palielināšanās, cilvēkam novecojot. Novecošana ir sarežģīts un organisks bioloģisks process, kas ilgst visu mūžu.
Novecošana tiek pētīta daudzās zinātnes disciplīnās – bioloģijā, medicīnā, socioloģijā, psiholoģijā un citās.
Gerontoloģija, zinātnes nozare, nodarbojas ar dažādām teorijām par novecošanās attīstību dzīvos organismos, pēta tipiska novecojoša cilvēka sociālos un fiziskos aspektus un ar novecošanu saistītās praktiskās problēmas.
Novecošanās process galvenokārt izpaužas kā fiziskas izmaiņas cilvēka organismā. Šo izmaiņu laiku galvenokārt nosaka iedzimtība.
Iedzimtas izmaiņas sauc par primāro novecošanos. Sekundārā novecošana ir fiziskas izmaiņas, kas saistītas ar dzīves apstākļiem, ķermeņa kopšanu, stresu, traumām un slimībām, kā arī citiem ārējiem faktoriem.

Hronoloģiskais vecums
Starptautiski ir pieņemts, ka persona, kas ir vecāka par 65 gadiem, tiek definēta kā vecāka gadagājuma cilvēki. Zināmā mērā cilvēks pats ir ieprogrammēts domāt, ka, sasniedzot noteiktu vecumu, būtu pieklājīgi sākt novecot.
Cilvēks tam tic un gatavojas, bet patiesībā ir jāsaprot, ka ķermenis un smadzenes ir ļoti labi instrumenti, ja tie ir pareizi atbalstīti.
Veselīgs dzīvesveids un pozitīvs skatījums uz dzīvi, nevis slimību ārstēšana, bieži vien ir vissvarīgākais ilgstošas un aktīvas dzīves noslēpums. Šo ideju atbalsta mūsdienu zinātne, kas liecina, ka ģenētika nosaka apmēram vienu trešdaļu no cilvēka dzīves ilguma, bet pārējo ietekmē dažādi ārējie faktori.
Jāatceras, ka fiziskās un psiholoģiskās izmaiņas cilvēkā nav strikti saistītas ar hronoloģisko vecumu.

Domā pozitīvi
Dzīvē ir svarīgi noteikt prioritātes, virzīt domas un izvirzīt jaunus mērķus. Tie, kas domā, ka glāze ir pustukša, koncentrē savu enerģiju tikai uz pašiznīcināšanos. Slimības un negatīvisms uzkrāsies dzemdē, un indivīds piepildīsies ar negatīvismu, izraisot priekšlaicīgu novecošanos.

Vingrinājums
Īpaša uzmanība jāpievērš fiziskajiem vingrinājumiem. Sports palīdz atjaunot mitohondrijus, enerģijas staciju un uzlabot to darbību visās ķermeņa šūnās. Tāpēc neaizmirstiet vingrot, lai ilgāk paliktu veseli un skaisti.

Saglabājiet iekšējo līdzsvaru
Ir svarīgi saglabāt dinamisku līdzsvaru, iekšējo harmoniju starp ķermeni un zemapziņu. Nelīdzsvarotības signāls var būt slimība – nervu gali informē, ka kādā ķermeņa daļā kaut kas nav kārtībā.
Sāpes ir veselīga ķermeņa nervu reakcija, kas liecina, ka notiek kaut kas, kam jāpievērš uzmanība. Un, ja uz šīm sāpēm nereaģē vai nomāc ar tabletēm, tās pasliktinās, jo ķermenis ir mūsu palīgs. Vienkārši sakot, ja mēs to ignorējam, mēs novecojam!
Ķermenis zina, kā tikt galā un meklē līdzsvaru. Jums vienkārši jāpalīdz! Viens no veidiem, kā jūs varat palīdzēt savam ķermenim, ir lietot veselīgus uztura bagātinātājus, piemēram, UltraVit One katru dienu 50+.
UltraVit One Daily 50+ ir ikdienas multivitamīnu un minerālvielu komplekss, kas īpaši izstrādāts pieaugušajiem vecumā no 50 gadiem. Sabalansētais multivitamīnu komplekss satur svarīgus vitamīnus un minerālvielas, lai atbalstītu ķermeņa vispārējo veselību.
Protams, pareizs uzturs un fiziskās aktivitātes ir jaunības saglabāšanas atslēga, taču nevajadzētu ignorēt ārēju ietekmi, piemēram, uztura bagātinātājus.

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā: komentāri mums ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.