Mūsu vitamīnos

Tas ko mēs darām, mēs darām izcili. No izvēlētām pareizajām sastāvdaļām līdz iepakjumam, mēs piegādājam saviem klientiem tikai to labāko.

Zinātnē balstīts

Thought the idea of making a smart food gummy vitamin sounds fun, we had to make sure it’s made for all the right reasons, and that is – providing the real, science-based and clinically studied benefits for your health and well-being.

Sastāvdaļas

Katra mūsu pastiljas sastāvdaļa ir rūpīgi atlasīta no labākajiem izejvielu ražotājiem, jo mēs esam apņēmības pilni izmantot tikai bioloģiski pieejamas, drošas un tīras sastāvdaļas. Pētījumi ir apstiprinājuši, ka vitamīni un barības vielas ar augstāku uzsūkšanās līmeni mēdz sniegt lielāku labumu cilvēka ķermenim.

Kvalitātes kontrole

Mūsu ražošanā mēs ļoti nopietni uztveram kvalitātes kontroli. Mēs pieskatām, ka kvalitāte tiek nodrošināta ik uz soļa, sākot no katras izvēlētās sastāvdaļas līdz produkta iepakojumam. Mums ir ļoti svarīgi, lai mūsu produkti būtu spēcīgi un bez toksīniem. Mūsu produktu kvalitāti un drošību apliecina NSF un BRC sertifikācija.

Caurspīdīgums

Mēs cienām savu darbu un jūsu veselību, tāpēc mēs nodrošinām pilnīgu caurspīdīgumu. Iepakojuma ārpuse atbilst produkta iekšpusei, tāpēc varat būt pārliecināts, ka saņemsiet tieši to, ko jums solam.