reģistrācija

Kategorijas

Ražotāji

IZMANTO

Izmanto savu VP klienta karti arī e-veikalā.

Klienta karte

Jaunumi@vp.lv

Paraksties jaunumiem! 
10% atlaide pirkumam 

vp jaunumi

Mēs pieņemam:

Kā veikt pasūtījumu

Kā veikt pasūtījumu mūsu interneta veikalā?

Iepirkties mūsu interneta veikalā „Veselības pasaule” ir viegli un ērti.

Piereģistrējieties
Lietotāja reģistrācija nav obligāta, bet tā palīdzēs Jums ietaupīt Jūsu laiku. Reģistrētiem lietotājiem ir iespēja palielināt savu personīgo atlaidi ar katru jaunu pirkumu, kas veikts autorizējoties ar savu lietotājvārdu. Kā arī, personīgo informāciju un piegādes adresi nav nepieciešams pievienot katru reizi. Visa informācija tiek saglabāta datu bāzē.

Atrodiet vajadzīgo preci
Izvēlieties preču grupu no esošā saraksta kreisajā lapas pusē un ekrānā parādīsies visas preces no šīs grupas, pēc tam izvēlieties Jums vajadzīgo produktu. Atrast Jūs interesējošo preci Jūsu varēsiet arī izmantojot meklētāju (atrodams kreisajā augšējā stūrī).

Pievienojiet preci savam iepirkumu grozam
Izvēlētо preci ir nepieciešams ievietot pirkumu grozā. Ieejiet produkta lapā, nospiežot pogu „Vairāk”. Ja precei ir vairāki garšas vai izmēru paveidi, tad Jums ir iespēja izvēlēties vēlamo paveidu no dotā saraksta. Pēc tam ievadiet nepieciešamo daudzumu un nospiediet pogu „Grozā”. Šādā veidā Jūsu izvēlētā prece tiks ievietota Jūsu pirkumu grozā. Ja šobrīd prece nav pieejama, tad tas būs atainots preces aprakstā un poga „Grozā” nebūs pieejama.

Pirkumu grozs
Īss Jūsu pirkuma groza saturs tiks atainots lapas labajā pusē. Lai pārietu uz grozu – labajā lapas kolonā nospiediet pogu „Grozs”. Šajā grozā Jūs varat mainīt izvēlēto produktu daudzumu vai izdzēst tos no pirkumu groza. Pirkumu groza iekšpusē būs atainots kopējais pirkuma svars, visas atlaides, kuras Jums tiek piešķirtas un kopējā pirkuma summa. Jūs varat turpināt preču izvēli (ja pēc vienas preces pievienošanas vēlaties arī iegādāties citas preces), izdzēst preces no pirkumu groza vai pāriet pie pirkuma apmaksas. Zem preču saraksta laukā „Ievadiet atlaides kupona kodu” Jūs varat ievadīt atlaižu kupona kodu, ja Jums tāds ir un nospiežat pogu „Pārrēķināt”. Ja kods ir ievadīts pareizi, precēm grozā tiks aprēķināta cena, atbilstoši kupona atlaidei un pirkuma summa tiks pārrēķināta. Varat pāriet pie pirkuma noformēšanas, nospiežot pogu „Noformēt pasūtījumu”.

Noformēšana un apmaksa
Aizpildiet visus pieprasītos laukus.
Ja esat mūsu interneta veikala reģistrēts lietotājs, Jums nebūs nepieciešams neko aizpildīt, jo visi dati tiks ievietoti no Jūsu profila.
Izvēlieties piegādes veidu, apmaksas veidu un nospiediet „Noformēt pasūtījumu”.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jūs saņemsiet e-pasta vēstuli un mūsu kurjers iespējami īsā laikā sakontaktēsies ar Jums, lai noskaidrotu vēlamo piegādes laiku. Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no 8.00 – 17.00.

Mans grozs

Jūsu grozs ir tukšs.

Super Cena

€ 70,00   € 91,91
Vairāk

Super Cena

€ 45,00   € 61,39
Vairāk

Super Cena

€ 43,00   € 56,94
Vairāk

Super Cena

€ 49,00   € 64,70
Vairāk

Spied "Patīk"

Mūsu veikali

VP veikali
тренажер trx pro ; спортивный комплекс для улицы