Maratona sezona ir sākusies!


Mēs zinām, ka daudzi no mūsu uzticīgajiem sekotājiem gatavojas savam pirmajam maratonam un vēlas saņemt ekspertu ieteikumus. Tāpēc nolēmām sadarboties ar profesionālu MyFitness treneri Nilu Briedi, kurš ne tikai pats ir noskrējis maratonu, bet arī palīdzējis citiem ar sagatavošanos visdažādākajiem fiziskajiem pārbaudījumiem.

Mūsu viesautors, kuram ir daudzu gadu pieredze darbā ar visdažādākajiem sporta veidu pārstāvjiem, dalās savā personīgajā ceļojumā un iekšējos padomos par to, kā trenēties, sagatavoties un galu galā triumfēt savā debijas maratonā.

Lasi tālāk, lai gūtu gan nepieciešamās zināšanas, gan motivāciju, veiksmīgai finiša līnijas šķērsošanai!

***

Esmu, pirmkārt, cilvēks, gars un dvēsele, taču, ja runājam par profesionālo sfēru, tad esmu fiziskās sagatavotības treneris, masieris un pavisam drīz arī iegūšu maģistra grādu “Sporta zinātnē”. Esmu bijis aktīvs un nodarbojies ar dažādiem sporta veidiem kopš sevi atceros, tāpēc arī pamatots likās solis trenera profesijas izvēlē, ko saucu par savu pamatdarbu kopš 2018. gada.

Mans pirmais maratons


Vienmēr zināju, ka savā dzīvē vēlos noskriet maratonu; vienīgie jautājumi bija - kad un kur?


Lai gan nekad nešaubījos par savām spējām veikt maratonu, pašgatavojoties, tas nebija mans galīgais mērķis. Mans mērķis bija izcelties un izbaudīt šo ceļojumu, kas nozīmēja pienācīgi trenēties šādam vērienīgam pasākumam. Tieši tad es pieteicos projektam "Mans pirmais maratons", ko organizēja Aigars Nords - Latvijas maratona kultūras virzītājspēks, dēvēts arī par "skriešanas krusttēvu" - un viņa komanda.


Drīz pēc tam izkristalizējās mans 2022. gada mērķis: iekarot "Rimi Rīgas maratonuxtagstartzspan style="font-weight: 400;">" maijā, jo biju izvēlēts par vienu no projekta dalībniekiem. Programma piedāvāja nenovērtējamas profesionāla trenera vadlīnijas, lai sagatavotos manis izvēlētajai distancei. Tas bija viens no svarīgākajiem aspektiem, kā es gatavojos savam pirmajam maratonam, un to es ļoti iesaku ikvienam - atrast treneri.

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā: komentāri mums ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.