Sievietes visos laikos ir cienītas par savu izturību, spēku un spēju viegli saskaņot vairākas lomas un atbildības. Tomēr šodienas ātrajā tempā dzīvojošajā modernajā pasaulē ir grūti nodrošināt, lai mūsu ķermeņi saņemtu visas nepieciešamās uzturvielas, lai darbotos optimāli.

Lai gan veselīga uzturs un dzīvesveids ir labas veselības pamats, dažreiz mums vajadzīgs mazliet papildu atbalsta. Uztura bagātinātāji var kalpot kā vērtīga pievienotā vērtība hormonālās līdzsvara uzturēšanā un mūsu ķermeņa papildināšanā ar būtiskajām vitamīniem, minerālvielām un uzturvielām.

Apskatīsim vienu no svarīgākajām sieviešu veselībai paredzētajām piedevām.


Multivitamīni vispārējai veselībai un labklājībai

Lieliskas kvalitātes multivitamīni, kas satur galvenos vitamīnus un minerālvielas, piemēram, vitamīnu D, kalciju, magniju un dzelzi, var palīdzēt uzlabot dažādus ķermeņa funkcijas, ieskaitot enerģijas līmeni, imūnsistēmu, un pat uzlabot ādas un matu veselību. Tie var palīdzēt aizpildīt jebkādas uzturvielu trūkumus jūsu uzturā, nodrošinot kopējo veselību.

Neskatoties uz to, vai jūs esat aizņemts profesionālis vai veselības apzinīgs indivīds, kurš vēlas optimizēt savu uzturu, tirgū ir daudz iespēju, lai atrastu multivitamīnu, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām un vēlmēm.

Mūsu iecienītākie multivitamīni:

Mūsu Ultra sieviešu multivitamīna formula satur 44 galvenās uzturvielas un aktīvās sastāvdaļas, kas atbalsta:

  • ikdienas enerģijas līmeni
  • imūnsistēmas funkciju
  • veselīgas kaulus un locītavas
  • un maksimālu uzturu

Ultra sieviešu multivitamīna mīkstie želejas ir lielisks izvēle aktīvām sievietēm, kuras bieži trenējas vai ir pirmsmenopauzes periodā. Šis produkts ir piepildīts ar sieviešu īpašiem ingredientiem, ieskaitot vakara primrozi, dzērvenes, zaļo tēju un citām aktīvām sastāvdaļām.

UltraVit multivitamīna želejas ir piemērotas pieaugušajām sievietēm, kā arī pusaudžiem, nodrošinot atbalstu veselam sirdij un kauliem, kā arī stiprinot imūnsistēmu. Šīs želejas ir piepildītas ar vitamīniem A, C, D, E, B6 un B12, folijskābi, biotīnu, cinku un citām lieliskām dabīgām sastāvdaļām, kas piemērotas arī vegāniem.

Vitamīns D: Uztura Supervaronis

Vitamīns D ir būtisks uztura elements, kas palīdz stiprināt kaulus un locītavas, nodrošina veselīgu imūnsistēmas funkciju, kā arī uzlabo garastāvokli un kognitīvo funkciju. Tas darbojas, regulējot kalcija un fosfora līmeni asinīs. Tas palīdz uzturēt stiprus kaulus un samazina osteoporozes risku.

Tas arī palīdz regulēt imūnsistēmu un ir pierādīts, ka uzlabo garastāvokli un kognitīvo funkciju. Tādēļ daudzi cilvēki piedzīvo sezonas depresiju, kad nāk ziema.

Diemžēl daudzi cilvēki nepieņem pietiekamu daudzumu vitamīna D no savas diētas vai saules gaismas, tāpēc piedāvājam piedevas, lai uzturētu optimālu vitamīna D līmeni. Vislabāk ir tos lietot periodiski.

Mūsu iecienītākās vitamīna D piedevas:

VPLab Curcumin & Vitamin D3 ir lielisks līdzeklis, lai atbalstītu imūnsistēmas un muskuļu un skeleta sistēmas veselību. Kurkumīns, galvenais aktīvais sastāvdaļa kurkumā, ir spēcīgs antioksidants, kas aizsargā pret iekaisīgām un asinsvadu slimībām, locītavu problēmām un ādas traucējumiem.

UltraVit vitamīns D3 4000 IU atbalsta imūnsistēmas funkciju, uztur kaulu un zobu veselību, veicina kognitīvo un muskuļu funkciju, samazina nogurumu un izsīkumu.

Magnijs labākam noskaņojumam

Magnijs spēlē būtisku lomu vairāk nekā 300 bioķīmisku reakciju norisē organismā, padarot to būtisku sākot no muskuļu un nervu funkciju līdz sirds veselībai un kaulu blīvumam. Tas var palīdzēt atvieglot menstruāciju simptomus, piemēram, sāpes un garastāvokļa svārstības, kā arī samazināt osteoporozes risku, kas ietekmē sievietes vairāk nekā vīriešus.

Magnijs arī palīdz regulēt cukura līmeni asinīs, kas ir īpaši svarīgi sievietēm ar diabētu vai risku to attīstīt. Turklāt tam ir nomierinošs efekts uz nervu sistēmu, kas palīdz samazināt stresu un uzlabot miega kvalitāti - divas lietas, kas bieži ir grūti sasniedzamas aizņemtām sievietēm.

Sportistiem un fitnesa entuziastiem magnijs var palīdzēt samazināt muskuļu sāpes, novēršot spazmas un spastisku stāvokli, kā arī palīdzēt atgūties pēc treniņa.

Mūsu iecienītākais Magnija piedevu

Magnija citrāts ir spēcīga minerālvielu piedeva, kas satur 402 mg tīra elementārā magnija dienas devā, atbalstot jūsu veselības un fitnesa mērķus ar ļoti uzsūcamos un pieejamos magnija citrātu, kas strādā ātri, lai sekotu līdzi jūsu aktīvajam dzīvesveidam.

Dzelzs enerģijas metabolismam Dzelzs ir būtisks minerāls, kas spēlē kritisku lomu daudzos ķermeņa procesos, tai skaitā enerģijas ražošanā, imūnsistēmas darbībā un neiroloģiskajā veselībā.

Šis minerāls ir būtisks gan vīriešiem, gan sievietēm, bet īpaši sievietēm, kuras ir reproduktīvā vecumā un piedzīvo menstruācijas asins zudumus. Dzelzs atbild par hemoglobīna ražošanu, kas nes skābekli visā ķermenī un spēlē lomu hormonu ražošanā.

Sievietēm, kuras ievēro augu pamatēdienus, ir svarīgi atzīmēt, ka ne-hēma dzelzs, kas atrodama augos, netiek uzsūkta tik viegli kā hēma dzelzs, kas atrodama dzīvnieku produktos. Tāpēc ir svarīgi iekļaut savā uzturā bagātinātas graudas, riekstus, sēklas, dārzeņus un pupas, lai nodrošinātu pietiekamu dzelzs uzņemšanu.

Mūsu iecienītākais produkts UltraVit Dzelzs :

Kognitīvajā funkcijā Enerģijas metabolisma paaugstināšanā Sarkanās asins šūnu un hemoglobīna veidošanā Skābekļa transportēšanā visā ķermenī Imūnsistēmas atbalstīšanā Mazinot nogurumu un nogurumu.

Kalcijs stipriem kauliem

Kalcijs bieži tiek saistīts ar bērnu augšanu un attīstību, bet tas ir tikpat svarīgi arī pieaugušo sieviešu veselībai.

Vecākoties un menopauzes laikā sieviešu estrogēna līmenis samazinās, kas var izraisīt kaulu blīvuma zudumu un palielinātu lūzumu risku. Kalcijs spēlē arī būtisku lomu muskuļu un nervu darbībā, asins recēšanā, un palīdz uzturēt regulāru sirdsdarbību. Tāpat kalcijs ir saistīts ar asinsspiediena regulēšanu.

Iekļaujiet kalcijs bagātus pārtikas produktus, piemēram, jogurtu, sieru, kāpostu un mandeles savā uzturā un, ja nepieciešams, apsveriet kalcija papildinājumu.

Mūsu iecienītākais kalcija papildinājums:

Mūsu UltraVit Calcium D3 ir būtiska dienas deva kaulu un zobu veselības atbalstam un muskuļu veselībai. Šis papildinājums var palīdzēt samazināt kaulu minerālvielu zudumu, un ir svarīgs asins recēšanai, kamēr vitamīns D3 palīdz kalcijs izmantošanā.

Mēs uzskatām, ka laba veselība ir ceļojums, un mēs esam apņēmušies atbalstīt sievietes šajā ceļojumā.

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā: komentāri mums ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.