Kas mēs esam

Jau vairāk nekā 15 gadus cilvēki ir vērsušies pie mums, meklējot nozarē vadošo uzturu. Un mēs neesam viņus pievīluši.

Mūsu bagātā vēsture un dziļā izpratne par veselību un uzturu ir palīdzējusi mums pārkāpt iespējamās robežas un pārsniegt cerības.

Mēs domājam bez ierobežojumiem. , mēs no jauna iztēlojam to, kas ir iespējams, mēs izgudrojam produktus un no jauna izgudrojam kategorijas. Mēs risinām problēmas. Mēs uzlabojam. Un tad mēs uzlabojam vēl dažus.

Mūsu klienti ir apņēmušies katru dienu būt nedaudz labāki. Un arī mēs.

Mēs esam, lai palīdzētu vienkāršiem cilvēkiem sasniegt neparastas lietas.

Ko mēs darām

Inovācijas ir mūsu asinīs, un mēs turpinām radīt progresīvus produktus; katrs no tiem ir pildīts ar augstas kvalitātes, augstas veiktspējas sastāvdaļām un ir izstrādāts tā, lai tas lieliski iederētos mūsu klientu aizņemtajā dzīvē.

Katrs produkts ir izstrādāts tā, lai tas būtu drošs, efektīvs un patīkams.

No garšas lai tekstūra, veiktspēja pret cenu, mūsu uzdevums ir nodrošināt vislabāko iespējamo uzturu. Taču mēs ne tikai uzlabojam treniņus, bet arī iedvesmojam cilvēkus sapņot par lieliem. Un lielas sapņas ir pirmais solis, lai kļūtu veselīgāki, labāki, ātrāki un spēcīgāki.

Mēs sniedzam iespēju cilvēkiem, motivējam komandas un cenšamies atbalstīt ikvienu, kas vēlas pieņemt izaicinājumu.

Bez kompromisiem

Mēs neradīsim kompromisus par taviem sapņiem, mēs neradīsim kompromisus, lai tu tos nesasniegtu .

Sekojot mūsu zinātniniskajai pieejai, mēs esam apņēmušies turpināt izpētīt un attīstīt mūsu produktus, lai tu sasniegtu rezultātus.

Bez kompromisiem un bez īsceļiem. Mēs darām labāko, lai tu varētu turpināt savu ceļojumu.

Mūsu ambīcijas ir, lai katrs mūsu klients spētu sasniegt maksimālo rezultātu

Bez izņēmumiem, bez kompromisiem - tikai labākais.

Mēs apvienojam vairākus zīmolus

Apvienota izcilība

Mūsu pamatā ir zināšanas fizioloģijā, un mums ir dziļa izpratne par veselību un labklājību. Mēs pārzinām savas lietas un esam priecīgi dalīties savās zināšanās.

Mūsu zinātniski pamatotie produkti ir radīti no augstākās kvalitātes sastāvdaļām, un mēs nodrošinām, ka mūsu standarti tiek ievēroti visās mūsu piegādes ķēdēs. Mēs lepojamies ar godīgumu un uzticēšanos.

Mēs uzskatām, ka mūsu klientiem nekad nevajadzētu piekāpties kvalitātes un cenas ziņā, kad runa ir par uzturu. Mēs piedāvājam nozarē vadošās formulas par tirgū konkurētspējīgu cenu.

Gadu gaitā esam gājuši uz priekšu, un ar mūsu kaislīgo, izdomas bagāto un novatorisko komandu mēs drīzumā nepalēnināsim.< /p>

Sagaidiet lielisku garšu, lielisku kvalitāti un lielisku veiktspēju. Bez kompromisiem.

VP Laboratory

VP Laboratory piedāvā augstākās klases farmācijas uztura bagātinātājus. Katrs produkts ir drošā iepakojumā, ar efektīvām sastāvdaļām, lai palīdzētu atbalstīt optimālu veselību un labsajūtu.

UltraVit

UltraVit ir novatorisks uzņēmums ar dziļām saknēm sporta uztura un uztura bagātinātāju nozarē. Mūsu DNS nāk no VPLab Nutrition — sporta uztura un farmācijas uzņēmuma ar 15 gadu pieredzi. Mūsu produktus izstrādā pētniecības un attīstības profesionāļu komanda ar milzīgām zināšanām par augstas veiktspējas sastāvdaļām un dabīgām produktu formulām, kas nodrošina vislabākos rezultātus.

Mūsu komanda aizraujas ar kvalitāti un inovācijām, tāpēc mēs strādājam tikai ar dabīgām un ļoti biopieejamām formulām, kas garantē tikai labākos rezultātus. Mēs izstrādājam gudrus un vienkāršus produktus visos iespējamos veidos, kas ir efektīvi un liek jums justies labi.